Ranking pendrive 64GB

Pendrive 64GB Ranking

Wstęp

Pendrive to urządzenie posiadające bardzo niewielkie rozmiary. Może się zmieścić nawet w portfelu. Jest nośnikiem pamięci, na którym możemy przechowywać wszelkiego rodzaju dane takie pliki jak, dokumenty, książki, muzykę, filmy, zdjęcia. Interfejs USB powoduje, że można z łatwością go podłączyć do komputera.

Niektóre pendrive są bardziej kompatybilne i mogą być podłączone również do innych urządzeń jak np. do smartphone, do tabletu i innych urządzeń. Umożliwia nam on łatwe i szybkie powiększenie dostępnej w urządzeniu pamięci, lub służyć nam, gdy chcemy szybko przenieść pliki z jednego urządzenia na drugie.

Ranking pendrive 64GB – TABELA

1 Dash Drive UV128 64 GB
2 Pamięć USB SANDISK Extreme Go 64 GB
3 Toshiba U301 64GB USB 3.0
4 Kingston Pendrive Kyson DTKN/64G USB 3.2 Gen1
5 Pamięć KINGSTON DataTraveler 100 G3
6 Pendrive SANDISK PENDRIVE SanDisk CRUZER ULTRA 64GB
7 MediaRange MR917 pamięć USB 64 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1
8 Intenso Speed Line pamięć USB 64 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1
9 Corsair Voyager Slider X1 64GB pamięć USB
10 Patriot Supersonic Boost XT 64GB USB 3.0

Najlepsze pendrive o pojemności 64GB

Wybierając dla siebie odpowiedni pendrive powinniśmy zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników.

Pierwszym czynnikiem jest ilość pamięci w urządzeniu, jaka może być nam potrzebna. Dla zwykłego użytkownika spokojnie wystarczy pendrive z pojemnością do 8GB do 32GB. 64GB pendrive z kolei umożliwi komfortowe użytkowanie przez bardziej wymagających użytkowników. Ponadto na 64GB wersji można już wgrać zapasowe pliki systemu Windows. Im większy pendrive, tym więcej plików albo plików o zdecydowanie większej wadze.

Drugim czynnikiem determinującym wybór naszego pendrive powinna być kompatybilność z innymi urządzeniami. Rodzaj interfesu – czyli złącza jak np.  USB, USB typu C, mini USB decydują do czego możemy podłączyć naszą kieszonkową pamięć w postaci pendrive.

Z drugiego czynnika wynika bezpośrednio trzeci czynnik, czyli prędkość transferu danych. Rodzaj złącza często decyduje jaką prędkość pendrive będzie w stanie osiągać np. USB 2.0 jest zdecydowanie wolniejsze niż np. USB 3.0 lub USB typu C.

Czynnik czwarty, to wszelkie dodatkowe funkcje jakie może nasz pendrive posiadać, jak np. blokada urządzenia za pomocą hasła albo szyfrowanie danych.

Czytaj więcej...  Pendrive 128GB RANKING

Oto krótki ranking tych małych urządzeń. Poniżej znajduje się lista najlepszych 64GB urządzeń:

Dash Drive UV128 64 GB

bardzo dobra propozycja. Posiada USB 3.1, co gwarantuje dobrą szybkość przesyłu danych z urządzenia jak i na nie. Posiada ponadto kompatybilność wsteczną z USB 2.0, dzięki czemu podłączymy ten pendrive również do starszych komputerów. Ponadto współpracuje niemalże z każdym systemem operacyjnym na komputer jak np. Windowsy od XP wzwyż, Linux czy Mac OSX 10.5. Ponadto posiada mechanizm wsuwająco-wysuwający, dzięki czemu same złącze USB, które jest najbardziej wrażliwe na uszkodzenia, jest chronione.

Pamięć USB SANDISK Extreme Go 64 GB 

bardzo szybki pendrive. Posiada pełne wsparcie standardu USB 3.1 wraz ze wcześniejszymi wersjami USB 2.0 i USB 3.0. Tak samo jak poprzednik, posiada mechanizm wsuwająco-wysuwający, dzięki czemu interfejs jest chroniony. Producent dołącza do niego dożywotnią gwarancję. Ponadto jest bardzo estetyczny i poręczny.

Toshiba U301 64GB USB 3.0

tania, ale solidna opcja. USB 3.0 zapewni dobrą szybkość, jednak nieco mniejszą niż USB 3.1. Jest też oczywiście kompatybilny z USB 2.0. Ponadto obudowa jest przystosowana do montażu smyczy, dzięki czemu jest trudnie j zgubić tak małe urządzenie.

Kingston Pendrive Kyson DTKN/64G

smukły i elegancki pendrive z dobrymi parametrami, które zapewniają odczyt plików z prędkością do 200 MB/s, a ich zapis do 60 MB/s. Posiada wytrzymałą obudowę, która będzie lepiej chronić urządzenie przed wstrząsami i upadkami. Producent dodaje 5-letnią gwarancję.

Pamięć KINGSTON DataTraveler 100 G3 

pendrive posiada atrakcyjny desing. Ma mechanizm przesuwania obudowy, co pozwala chronić wrażliwy interfesj. USB 3.0 zapewnia szybko transfer. Jest kompatybilny z USB starszej generacji jak USB 2.0. Jest dostępny w różnych wariantach pojemnościowych.

Pendrive SANDISK PENDRIVE SanDisk CRUZER ULTRA 64GB

tania, ale solidna opcja. USB 3.0 zapewni dobrą szybkość. Jest kompatybilny z USB 2.0. Dodatkowo pendrive posiada oprogramowanie SanDisk SecureAccess, które ułatwia ochronę prywatnych danych lub poufnych plików.

MediaRange MR917 pamięć USB 64 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1 

solidny pendrive z dobrą ceną. Posiada w wbudowaną w obudowę końcówkę  do smyczy, dzięki czemu łatwiej będzie go mieć przy sobie przez cały czas.

Czytaj więcej...  Jaki PENDRIVE? Polecane Pendrive dla każdego

Intenso Speed Line pamięć USB 64 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1

ładny i stylowy z dobrą prędkością transmisji danych. Przeznaczony niemalże wszystkich systemów operacyjnych na komputer.

Corsair Voyager Slider X1 64GB pamięć USB

pendrive wykonany z myślą o detalach. Wykonany z solidnych materiałów o lepszej wytrzymałości. Posiada mechanizm zabezpieczania interfejsu przed uszkodzeniami.

Patriot Supersonic Boost XT 64GB

pendrive z wytrzymałą obudową, dzięki czemu jest bardziej odporny na uszkodzenia i wstrząsy. USB 3.0 zapewnia szybki i płynny transfer. Dołączona jest zatyczka ochraniająca insterfejs. Całość jest wykonana z gumy, która znacznie lepiej niż plastik amortyzuje wszelkie upadki i drgania.

Kup online dobry pendrive 64GB

Istnieje możliwość zakupu pendrive bezpośrednio tutaj – online. Przed kupnem pendrive, trzeba najpierw wziąć pod uwagę jakie parametry będą nam potrzebne, a następnie wybrać urządzenie tak,  aby spełniało nasze potrzeby i wymagania  względem niego.

Priorytetowe parametry dla nas to pamięć, szybkość, kompatybilność z wieloma urządzeniami oraz wszelkie niecodzienne funkcje, jak np. odporność na wodę i pył, możliwość zabezpieczenie pendrivea hasłem. Poniżej znajduje się lista innych ciekawych modeli.


Dlaczego warto kupić pendrive 64GB?

Pendrive o pojemności 64GB będzie wystarczający do większości zadań. Z łatwością przechowamy na nim dużą ilość zdjęć w dobrej jakości, filmów czy muzyki. Może nam służyć nawet jako pendrive biznesowy, na którym przechowamy wszystkie pliki, ważne dane, dokumenty, umowy prawne. Bardzo dużo osób kupuje pendrive 64GB z myślą o zrobieniu na nim kopii zapasowej systemu Windows (sam taki posiadam), dzięki czemu w razie awarii  możemy w prosty sposób naprawić, albo przeinstalować uszkodzony system.

Podsumowanie

Pendrive jest urządzeniem mocno wielofunkcyjnym. Możemy go wykorzystać na przeróżne sposoby wymienione wyżej, jako np. pendrive multimedialny, biznesowy, bootowalny pendrive systemowy czy nawet za jego pomocą przenosić pliki z jednego urządzenia na drugie.

źródła

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/dyski-i-pamieci/pamieci-flash-pendrive/pojemnosc-gb_64

https://allegro.pl/listing?string=pendrive%2064gb

https://www.ceneo.pl/PenDrive/Pojemnosc:64GB.htm

5/5 - (12 votes)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *